Solné lázně v Gmündu – Sole Felsen Bad


Chcete si užít opravdový relax? Pak navštivte solné lázně v rakouském Gmündu – Sole-Felsen-Bad.

Relaxovat můžete v obrovském komplexu, s vodní plochou téměř 1000 m čtverečních, určeném ke koupání s vyhlídkou na idylicky položený rybník Assangteich.

Po vstupu do lázní si koupíte vstupenku, například na celý den vás vyjde na 19,-EUR za osobu. Pokud byste projížděli do lázní Českými Velenicemi, je možné zakoupit vstupenku na Informacích vedle Městského úřadu o 3 eura laciněji.

Pak tedy projdete turniketem a míříte do společných šaten. Vyberete si skřínku, převlečete do plavek, popadnete ručník a odpočinek může začít.

Zaberte si lehátko, kde budete mezi koupáním odpočívat.

Areál je rozdělen na dvě části. Jedna je určena ke koupání a druhá část je svět sauny.
Najdete zde tři bazény o teplotě cca 26 °C, z toho jeden je propojený s bazénem se slanou vodou, který vede ven. Můžete se tedy proplavat až pod širé nebe a kochat se v zimě pohledem na zasněženou krajinu okolo sebe. Je to opravdu úžasný pohled.

Uvnitř také naleznete vířivou vanu a pro děti – dětské brouzdaliště s malým tobogánem. Zato pro dospělé je zde také tobogán, ale větší a vede venkem.

Solné lázně - Gmund

Svět sauny vás přivítá vůněmi, teplem a blahem. Sauna je tu nejvyšší kvality.

Jestliže by vám vyhládlo během koupání, součástí areálu je restaurace, kde si v plavkách můžete dojít na něco k jídlu a pití. A ceny jsou tu docela příznivé.

Pokud tedy potřebujete uvolnit ztuhlé svaly a odpočinout si, neváhejte tyto lázně navštívit.

 

Otevírací doba:

Ne-Čt 9.00 – 22.00 hodin
Pá-So 9:00 – 23.00 hodin

Ve dnech před svátky 9:00 – 23:00 / o svátcích vždy otevřeno


You may also like...

1 Response

 1. Poncar napsal:

  In the past few years, we used to visit Spa Resort in Gmund quite frequently. We used to pay €8 for 2 hours. Occasionally, as we are OAP we used to come on Wednesdays before 11am and for the price of €8 each each, we were able to stay in the Spa for 4 hours.

  I did not see this discount for OAP mentioned on this Web. It only states that there are charges of €19 for a whole day. We would not be interested in a whole day Spa facility.

  Could you please let me know if :
  1. THERE IS A DISCOUNT FOR OAP’S ON WEDNESDAYS?
  2. IT IS POSSIBLE TO BATH FOR 2 HOURS ONLY AND WHAT IS THE CURRENT CHARGE FOR THAT.

  Thank you, M.V.Poncar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *